י.פ. שרותים משרדיים
 
 
 
 
 
 
 

הוצאה לפועל/ עיקולי מטלטלין/ תפיסת רכבים

 
ב-Y&P שירותים משרדיים, עוזרים לך להפוך את תיקי ההוצאה לפועל... להחזר חוב!!!

על מנת להצליח בטיפול בחייבים, יש להתמיד ולפעול בצורה מסודרת ועקבית, על פי כל נהלי לשכת ההוצאה לפועל, החל באיתור החייב, מסירת התראות מלשכת ההוצל"פ, כתבי בית דין וכלה בפעולות הוצאה לפועל מבצעיות, שמבוצעות במשרדנו ע"י קבלני הוצאה לפועל מורשים.
במהלך הפעולות בתיק ובמידה ולא נמצא פתרון באמצעים של התראות ומסירות משפטיות, משרדנו פונה אל הפעולות המבצעיות לאחר אישור ביהמ"ש/לשכת ההוצאה לפועל.

ישנן מספר פעולות מבצעיות הניתנות לביצוע וחלקן מפורט להלן:

פינויים:

משרדנו מספק שירותי פינוי דירה/דייר, לדוגמא כאשר דייר אינו עומד בתשלומי המשכנתא/שכירות לנכס.
הפינויים מתבצעים רק לאחר שהתיק נבדק והוא עומד בכל הסטנדרטים המשפטיים ועל פי צווי ראש ההוצאה לפועל / שופט בית המשפט, טרם ביצוע הפינוי משרדינו עורך את כל התיאומים מול משטרת ישראל.
 
עיקולים:  
מהו עיקול נכסים או מטלטלין?
עיקול הוא תהליך בו מוחרם הרכוש של החייב על ידי לשכת הוצאה לפועל במטרה להחזיר חוב, באין באפשרות החייב להתנגד לעיקול. חוק הוצאה לפועל בנושא עיקול מיטלטלין אומר כי יש באפשרות ראש ההוצל"פ לצוות על עיקול מטלטלין של החייב או על מימושם בדרך אחרת. משמעות העיקול היא תפיסת הרכוש של החייב או קבלת זכות לקבלת הנכס.

החוק מאפשר לראש הוצאה לפועל לתת צו עיקול מטלטלין שבו מודיעים על כוונתו של איש מטעם לשכת ההוצל"פ  להיכנס אל הפרט, או להודיע על כוונה להיכנס לנכסים של צד שלישי, שבו יש רכוש של החייב, על מנת לעקלו. במקרים שבהם יש חשש כי הצו יביא לסיכול העיקול יכול ראש ההוצאה לפועל לעקל ללא מתן הודעה מוקדמת.

מהם מטלטלין?
צו עיקול מיטלטלין על הרכוש הנמצא בבעלותו של החייב כולל נכסים רשומים, נכסים פיננסים ונכסים הנמצאים בבעלות צד שלישי. אפשר לראות כי רכוש ניתן לעיקול גם כאשר הם אינו נמצא בידו של החייב. מטלטלין כוללים ריהוט, מוצרי חשמל הנמצאים בבעלותו של החייב, הן בביתו, הן במשרדו או במחסניו. מה שלא ניתן לעקל הוא מוצרי מזון, מיטות, תשמישי קדושה, כלים המשמשים נכה, כלים המשמשים לפרנסה וחיות מחמד.
 
תפיסת רכבים:
אחד הכלים שנותן בידי הזוכים ראש ההוצאה לפועל, במאמץ להצליח בגבית חובות החייבים, הינה תפיסת רכבו של חייב פעולה מבצעית המהווה אמצעי לחץ יעיל ביותר על החייב ומאלצת אותו לנסות ולמצוא פתרון מהיר לסגירת החוב בהוצאה לפועל וזאת רוב הפעמים כי לחייבים לא פשוט להיפרד מרכבם.

במקרים בהם לחייבים, פעולה זו של תפיסת רכבם איננה יוצרת "מוטיבציה" לסגירת חובותיהם, ניתן למכור את הרכב ובכך להחזיר את חלק/כל החובות של החייב.

פעולת תפיסת הרכב אינה פעולה פשוטה ודורשת מיומנות מקצועית ומידע מוקדם לגבי מיקום הרכב ואופן השימוש היומיומי בו, כאשר חייב מודע לכך שכנגד רכבו הוצא צו עיקול, החייב צפוי לעשות כל שביכולתו על מנת להסתיר את הרכב, פעולת איתור הרכב לעיתים מחייבת שיתוף של גורמים נוספים ומשרדנו יודע לתת את המענה גם לרכבי חייבים המוסתרים.

משרדינו מבצע תפיסת רכבים ומאחסן אותם למשמורת, במחסני ההוצאה לפועל המורשים.

 
ברצוננו להדגיש למען הסר ספק, כי כל הפעולות והשירותים המוצעים ללקוחותינו מבוצעים ע"י קבלני הוצאה לפועל מורשים בלבד ואך ורק על פי חוק ההוצאה לפועל.
 
 
 
 
 
 
 
מרכז שלום החדש, משרד 2008, ת.ד 9106
טל': 072-3219739 | טל' נוסף : 077-3320838  |  פקס: 077-3377838  | דוא"ל: yp.eilat.1010@gmail.com
לפייסבוק -לחץ כאן